spot_img

Díky sklopné posteli místnost navíc?

Jak získat v interiéru místnost navíc? Uvažujete, kde najít další prostor a napadá vás jen koupě většího bytu nebo přístavba? Možná pro vás máme elegantní a chytré řešení i bez stěhování a zedníků. Sklopné postele Woodface.

Prostor se přizpůsobí vám

Heslo Woodface zní: „Prostor se přizpůsobí vám, ne vy jemu.“ V tomto duchu realizujeme veškerá řešení od jednoduchých sklopných postelí, přes dělící příčky, veškerý nábytek na míru až po luxusní a praktické šatny. Naše práce je vymyslet to nejlepší řešení pro vaše útulné a praktické bydlení.

Jedna sklopná postel, nespočet využití

V noci plnohodnotná postel, ve dne jídelní stůl, sedačka v obýváku nebo knihovna plná oblíbených titulů? To vám splní jen sklopná postel. Její unikátnost tkví v tom, že zmáčknete jedno tlačítko a postel se vám díky sklopnému mechanismu okamžitě promění v jiný, plně funkční nábytek.

Celkový design místnosti a nábytku vymýšlíme tak, abyste získali úplně nový prostor – místnost, kterou můžete ihned používat. Zamyslete se: Jaký pokoj by se vám hodil? Na co vám chybí ještě jedna místnost? Pokud už máte vlastní představu, rádi vytvoříme řešení přímo vám na míru.

Jak vám sklopná postel změní život?

  • Získáte příjemné místo na spaní s roštem a zdravotní matrací

Jedním stisknutím tlačítka uklidíte postel a ihned vám vznikne jídelna, obývací pokoj, pracovna, cokoliv chcete. Odlehčená, a přitom naprosto bezpečná konstrukce postele se sklopí jako nic a neruší estetiku ani funkci nového prostoru. Navíc vám večer poskytne plnohodnotný komfort pro vydatný spánek.

Z klasické postele plnohodnotnou sedačku nebo stůl prostě neuděláte.

  • Ušetří vám peníze

Co je na tom nejlepší? Nový pokoj vás nestojí ani korunu. Přesněji řečeno, za cenu sklopné postele získáváte celý jeden pokoj navíc. Při dnešních cenách za m2 rozpočet zaplesá. Ve skutečnosti totiž využíváte 3+1 a platíte pouze za 2+1.

  • Ušetříte čas

Navíc ušetříte spoustu času při úklidu. Oproti klasické posteli sklopnou postel není třeba příliš stlát. Speciální popruhy udrží ložní prádlo bezpečně na posteli. Nemusíte řešit, kam uklidit peřiny a polštáře nebo je zakrývat přehozem.

  • Zvýší komfort vašeho bydlení

Pokud sklopnou postel vyměníte například za pracovní či jídelní stůl, nemusíte ani sklízet rozdělanou práci nebo dekorace. Sklopný mechanismus je natolik šikovný, že vše zasune a vysune bezpečně a netknutě. Jak jste večer práci skončili, tak ji ráno najdete.

  • Prostorem neplýtváme

Naopak. Pracujeme tak, aby byt byl krásný a funkční a lépe se vám v něm žilo. Pokud sami nemáte jasnou představu, jak by měla vaše místnost navíc vypadat, poradíme vám, aby vše ladilo.

Jak pracujeme?

Přijedeme k vám domů a prostor profesionálně zaměříme pomocí laserové technologie. Na základě zaměření vypracujeme 3D grafický návrh s optimálním řešením. Samozřejmě s vámi vše diskutujeme, abychom naplnili ideální představy. Přesnost a čistota opracování spolu s počítačem řízeným strojem nám dává možnost realizovat vaše požadavky na milimetr.

Rádi splníme vaše představy o pohodlném a funkčním bydlení.

Až si plácneme, přijedeme k vám nainstalovat vše, na čem jsme se domluvili. Odštípané kousky a zubaté okraje na nábytku nenajdete. Naopak si užíváte pohodu a krásný, čistý design, který jsme společně stvořili. Kvalita, čistý řez, přesnost, odborná montáž a variabilita všech složek je pro nás samozřejmost.

Kvalita, funkce, unikátní provedení

Jsme na trhu již 25 let a ve svém oboru se opravdu vyznáme. Inspirujeme se jen od těch nejlepších v oboru, ať už po technické stránce nebo v oblasti funkčnosti a designu. Sériovou výrobu od nás nečekejte. Tuctové materiály taktéž nevedeme.

Chcete naopak kvalitní materiály s antibakteriálními vlastnostmi, které dobře zkombinujete, a snadno se variují? Pak je tým Woodface připravený právě pro vás.

Konec konců, byl to právě Woodface, který před více než 25 lety zavedl na trh pojem „skříně na míru“.

Inovace a moderní řešení nás nepřestávají bavit a nové technologie nás v tom podporují. Pokud chcete mít opravdu kvalitní bydlení, rádi vám to splníme.

Text: Mgr. Kateřina Volková

Foto: Woodface

Doporučené články

Sledujte nás

0FanoušciTo se mi líbí
3,777NásledovníciNásledovat
0OdběrateléOdebírat
- Advertisement -spot_img

Kamenné kuchyňské pracovní desky a obklady i v panelácích

Kamenné kuchyňské pracovní desky a kamenné obklady kuchyňských linek jsou dnes stále častěji vidět v mnoha typech bytů, včetně těch v panelových i cihlových bytových domech. Dříve byly...

Rekonstrukce bytu s plochou 35 metrů čtverečních

V jednom z mnohapatrových panelových domů v ulici Vysočanská v Praze na Proseku byla před časem dokončena rekonstrukce bytu s celkovou užitnou plochou jen...

Voňaví poslové jara

Jakmile ze svého domova odstraníme poslední vánoční dekorace, začínáme se už pomalu těšit na příchod jara. To je ale ještě hodně daleko a venku...

Babička v nesnázích

Jaká asi bude první proměna aktuální série pořadu Jak se staví sen? Babička Zdeňka se sama stará o svoji vnučku Anitu. Navíc spolu bydlí...

Reverzní dveře – designové řešení pro milovníky minimalismu

Reverzní dveře charakterizuje perfektně splývající rovina dveří a zárubní a skryté závěsy. Díky tomu dveřní set vyniká atraktivním minimalistickým vzhledem a je častou volbou...