spot_img

Jak se poprat s dispozicí místnosti? Proměna kuchyně od Oresi

Nevíte si rady, jak zařídit moderní, funkční a hezkou kuchyň v místnosti, do které po změně dispozic bytu vedou troje dveře a je tu jedno okno? Poradí vám Oresi, největší prodejce kuchyní na trhu.

Stará kuchyň byla chaoticky uspořádaná, nábytek i spotřebiče dosluhovaly, o pohodlném pohybu při vaření nemohla být řeč. Komfort, příjemné estetické i ergonomické řešení přinesla majitelům proměna v pořadu Jak se staví sen. Bílou kuchyň IQONY z řady kuchyní Dolti dodala společnost Oresi.

Původní kuchyň před rekonstrukcí

V původní kuchyni se práce dělaly přes ruku, logicky tu na sebe nenavazovaly zóny ukládání, mytí a vaření a chyběly tu odkládací a pracovní plochy.

Respekt k prostoru i potřebám zákazníka

Místnost je po stavebních úpravách průchozí a člení ji dvoje proti sobě umístěné dveře, okno a dveře, nacházející se na další ze stěn místnosti. Designérky sem navrhly kuchyň IQONY o dispozici písmene „U“. Samotná linka je sice klasické „elko“ o rozměru 2 058×4 517 cm, ale navazuje na ni policová skříňka a pracovní místo se sezením.

Moderní bílá kuchyň

Designérky do místnosti umístily velkou sestavu z modelu IQONY v jemném bílém matu ze střední třídy Dolti s korpusy White. Pracovní deska nese dekor Chromix bílý. Skříňky zdobí madla model G12-480a, G12-380a. Vychytávkou je osvětlení LED pásky, které jsou zafrézované do dna horních skříněk po celé jejich délce a moderní styl kuchyně dotvářejí k dokonalosti. 

V Oresi dodávají kuchyně zákazníkům na míru podle jejich požadavků a přání

Po proměně se do kuchyně IQONY o dispozici písmene „U“ vešlo i pracovní místo, které lze využít ke stolování. Linku osvětlují LED pásky, které nasvěcují pracovní plochu i blok skříní se spotřebiči. Spížní skříň s drátěným programem zvyšuje komfort kuchyně. Vše je zde uloženo přehledně a v dosahu. Ve druhé skříni je integrovaná chladnička. Mrazák se nachází v nízké skříni vlevo od spíže.
   
3D návrh nové kuchyně se zajímavě řešeným blokem polovysokých skříní na spotřebiče připravil Jan Sladký z Oresi. Pohled od vstupních dveří do moderní a útulné kuchyně s jídelnou. Bílá barva prostor opticky odlehčuje, prosvětluje a zvětšuje.

Velká kuchyň za přívětivou cenu

Důkazem toho, že si novou kuchyň u Oresi může pořídit opravdu každý, je cena této sestavy. Nábytek vyšel na 64 851 korun, spotřebiče stály 72 328 korun. 3D návrh kuchyně je u Oresi vždy zdarma a dalším bonusem je, že kuchyně Oresi vždy zákazníkům přinášejí prověřenou kvalitu v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu.

Nevíte si s plánováním své nové kuchyně rady? Poraďte se s odborníky v kuchyňských studiích Oresi, největšího prodejce kuchyní na trhu.

Text: Jan Chára

Foto: TV Prima

Doporučené články

Sledujte nás

0FanoušciTo se mi líbí
3,778NásledovníciNásledovat
0OdběrateléOdebírat
- Advertisement -spot_img

Kamenné kuchyňské pracovní desky a obklady i v panelácích

Kamenné kuchyňské pracovní desky a kamenné obklady kuchyňských linek jsou dnes stále častěji vidět v mnoha typech bytů, včetně těch v panelových i cihlových bytových domech. Dříve byly...

Rekonstrukce bytu s plochou 35 metrů čtverečních

V jednom z mnohapatrových panelových domů v ulici Vysočanská v Praze na Proseku byla před časem dokončena rekonstrukce bytu s celkovou užitnou plochou jen...

Voňaví poslové jara

Jakmile ze svého domova odstraníme poslední vánoční dekorace, začínáme se už pomalu těšit na příchod jara. To je ale ještě hodně daleko a venku...

Babička v nesnázích

Jaká asi bude první proměna aktuální série pořadu Jak se staví sen? Babička Zdeňka se sama stará o svoji vnučku Anitu. Navíc spolu bydlí...

Reverzní dveře – designové řešení pro milovníky minimalismu

Reverzní dveře charakterizuje perfektně splývající rovina dveří a zárubní a skryté závěsy. Díky tomu dveřní set vyniká atraktivním minimalistickým vzhledem a je častou volbou...