spot_img

Jak zvětšit prostor bytu?

Lodžie a balkony umožní rozšířit obytnou plochu bytu a dovolí obyvatelům bytů užívat si nerušené soukromí a pobyt na čerstvém vzduchu. Jakýkoliv balkon i menšího rozměru výrazně zvýší komfort bydlení.

Řešení existuje pro každého

Balkony a lodžie lze dodat na každý bytový dům. Pokud se obrátíte na profesionály, vždy vám pomohou s výběrem vhodného řešení a provedení. Ať už se jedná o pouhou výměnu starých balkonů za nové nebo řešíte nové balkony a lodžie na dům, kde nikdy nebyly, je potřeba individuální přístup, kompletní servis a poradenství. Vyžadujte certifikaci balkonů jako výrobku s označením CE.

Nabídka možností řešení je široká

Zvolit si můžete závěsný balkon, můžete chtít rozšířit stávající lodžii nebo si vybrat samonosné ocelové či hliníkové lodžie. Představíme vám jednotlivé možnosti, které vyrábí a dodává česká firma PEKSTRA. Jejich bohaté zkušenosti za více než 20 let výroby a tisíce spokojených klientů jsou zárukou profesionality a kvality.

Závěsný balkon

Závěsný ocelový balkon má desítky variant provedení. Prostor, který získáte, vás překvapí svou velikostí. Největší rozměr balkonu je možný až do šíře 6 m a hloubky až 1,5 m. Závěsné ocelové balkony mají vlastní nosnou konstrukci balkonu, jejíž povrch je opatřen žárovým zinkem. Výběr tvaru a výplně balkonu dodá komfort obyvatelům a nový vzhled bytovému domu. Výplně zábradlí si můžete vybírat z trapézového plechu, hladké výplně, bezpečnostního skla, tahokovu, děrovaného plechu i jejich kombinací.

Rozšíření betonové lodžie

Získat prostor i více světla umožňuje rozšíření stávajících betonových lodžií, kdy při revitalizaci fasády se často zmenší hloubka lodžie na nevyhovující. Ale je možné rozšířit lodžii předsazenou balkonovou konstrukcí až o neuvěřitelných 1,5 m.

Samonosné lodžie

Samonosné lodžie vám svými rozměry zajistí další „pokoj“ k bydlení nebo malou zahrádku. Rozměr nepředstavuje žádné omezení, běžné jsou lodžie, které mají 2 až 2,5 m hloubky a šířku 2,5 až 4 m. Oproti betonovým lodžiím jsou tyto lodžie firmy PEKSTRA vzdušnější, mají lepší tok světla a samozřejmě je tady menší zatížení budovy i pozemku. Můžete si vybrat ocelové lodžie nebo modulární hliníkové lodžie.

Dokonalost je v detailech

Nepodceňujte výběr výplně, volbu podlahy ani možnost doplnění o zástěny, zasklení a stříšky. Nezapomeňte ani na praktický sušák na prádlo. Tým odborníků firmy PEKSTRA zajistí zaměření budovy, cenovou nabídku, vypracování technické dokumentace, výrobu, demontáž původních balkonů a finální montáž nových PEKSTRA balkonů a lodžií, ocelových zábradlí a různých doplňků včetně zasklení podle přání a výběru zákazníka.

Všechny potřebné informace získáte na stránkách www.pekstra.cz. Pokud máte zájem, můžete si na stránkách stáhnout i nový katalog 2022 nebo si jej nechat poslat v tištěné verzi.

Text: Renata Studená

Foto: Pekstra

Doporučené články

Sledujte nás

0FanoušciTo se mi líbí
3,780NásledovníciNásledovat
0OdběrateléOdebírat
- Advertisement -spot_img

Rekonstrukce bytu s plochou 35 metrů čtverečních

V jednom z mnohapatrových panelových domů v ulici Vysočanská v Praze na Proseku byla před časem dokončena rekonstrukce bytu s celkovou užitnou plochou jen...

Voňaví poslové jara

Jakmile ze svého domova odstraníme poslední vánoční dekorace, začínáme se už pomalu těšit na příchod jara. To je ale ještě hodně daleko a venku...

Babička v nesnázích

Jaká asi bude první proměna aktuální série pořadu Jak se staví sen? Babička Zdeňka se sama stará o svoji vnučku Anitu. Navíc spolu bydlí...

Reverzní dveře – designové řešení pro milovníky minimalismu

Reverzní dveře charakterizuje perfektně splývající rovina dveří a zárubní a skryté závěsy. Díky tomu dveřní set vyniká atraktivním minimalistickým vzhledem a je častou volbou...

Odborníci na interiérový design a architekturu se sejdou v pražských Letňanech

Již ve dnech 30. března až 2. dubna se na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA sejdou odborníci na největším souběhu veletrhů bydlení, interiérového designu a bytové či zahradní...