spot_img

Základní informace

Časopis o bydlení nejen pro čtyři miliony obyvatel panelových bytů
Exkluzivní barevný dvouměsíčník BYDLÍME MEZI PANELY oslovuje širokou čtenářskou veřejnost. Cílovou skupinou časopisu jsou čtyři miliony obyvatel bytů v panelácích, zejména střední a vyšší příjmové skupiny. Ti jsou s tímto typem bydlení spokojeni a v rámci rekonstrukcí jej chtějí zařídit ve vyšším standardu v souladu se současnými trendy. Upřednostňují kvalitní materiály a moderní design, u kterého očekávají nadčasovost.

Časopis BYDLÍME MEZI PANELY se věnuje rekonstrukcím bytových jader, kuchyní a možnostem dispozičních změn v jednotlivých typech panelových bytů. Sleduje aktuální trendy ve vybavení bytů a nabízí tipy, jak vkusně zařídit interiér. Bytová družstva a Společenství vlastníků bytových jednotek získávají cenné rady a informace o financování revitalizací a výběru kvalitních dodavatelů. Nechybí ani pravidelné rubriky Životní styl, Flora, Galerie a Letem světem.

Časopis vychází od roku 2003

Rozsah:80 – 112 stran
Periodicita:dvouměsíčník + 2 speciály
Náklad:40 000 výtisků
Cena výtisku:55,- Kč
Cena ročního předplatého:330,- Kč za 8 čísel
Cena inzerce:75 000,- Kč za 1 tiskovou stranu

Distribuce:
Distribuce je zajištěna distribuční firmou PNS, a.s. a Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o. na území celé České republiky v jednotlivých novinových stáncích, obchodních řetězcích a hobby marketech. Na Slovensku zajišťuje distribuci PressMedia s.r.o.

Časopis je k dispozici návštěvníkům všech největších stavebních a interiérových veletrhů v ČR, výtisky rozvážíme do interiérových, kuchyňských a koupelnových studií v Praze, obchodního domu IKEA a sítě autobusů Student Agency.

Vydavatel
PANEL PLUS PRESS, s.r.o, Jenštejnská 1778/6, 120 00 Praha 2
IČO: 27170713, DIČ: CZ 27170713

Doporučené články

Sledujte nás

0FanoušciTo se mi líbí
3,749NásledovníciNásledovat
0OdběrateléOdebírat
- Advertisement -spot_img